Logo webu

Rodinné centrum Dům
Sbor Jednoty bratrské v Mladé Boleslavi již mnoho let organizuje různé akce pro rodiče s dětmi. Na rodinách nám záleží, a proto jsme se v roce 2009 rozhodli založit Rodinné centrum Dům.

RC_DUM


Naše rodinné centrum podporuje tradiční rodinné hodnoty a výchovu. Povzbuzujeme rodiče i prarodiče v jejich nezastupitelné úloze v rodině, ve které je nikdo jiný nemůže zastoupit a nahradit, ani instituce, ani profesionální pedagogové. Dítě v každém věku potřebuje trávit kvalitní čas se svými rodiči.

V průběhu celého roku pořádáme pravidelné kluby, jednorázové akce, výlety, letní tábory, akce jak pro samotné děti, pro děti s rodiči, pro rodiče, tak i pro celou rodinu. Např. Ruličkový den, Crazy games, Mikulášskou nadílku, Tvořivé dílny, Drakiádu, Večery pod lampou, Boule o čokoládové koule, letní pobyty a tábory pro děti i mládež, příměstský tábor, …POVIDANI_S_MINOU
středa 9:30 - 11:30
Každou středu nabízíme dětem s rodiči ve věku 2-5 let program, kde si povídají s panenkou Mínou o věcech kolem nás, zacvičí si, zazpívají, učí se říkanky a básničky a mohou si také něco vyrobit nebo namalovat.

Cena: 40 Kč za program nebo 400 Kč za pololetí

HERNICKA
pátky 9:30 - 11:30
V pátky dopoledne nabízíme maminkám možnost posedět u kávy či čaje a popovídat o starostech všedních dnů. Děti mají možnost si hrát v klubovně se spoustou hraček a při pěkném počasí na zahradě s pískovištěm.

Kontakt: J. Niedermertlová, tel: 606 607 204

e-mail: j.nieder@jbmb. info


RC_DUMklub KlubKO
pondělky 16:00 - 18:00
KlubKO znamená Klub Kamarádství a Objevování. Jedná se o křesťanský klub pro děti ve věku 1.-9.třída. S dětmi povídáme o přírodě, učí se tábornickým dovednostem, vyprávíme naučné příběhy o dětech, chodíme na procházky, rozvíjíme motorické i pohybové dovednosti, pořádáme víkendové akce...

Vedoucí: P. Gottvald a J.Niedermertlová tel: 606 607 204


Tvořivé dílny
soboty odpoledne – aktuální info v záložce úvod
Většina rodin, které žijí v bytech, nemají dílnu. Děti často nemají možnost seznámit se s rukodělnou prací. Nabízíme proto rodičům s dětmi možnost společně tvořit. Převážně ze dřeva, ale i z různých jiných materiálů. Vždy připravíme materiál na konkrétní výrobek a rodiče s dětmi mohou trávit čas při společné práci. Tvořivé dílny probíhají cca 1x za 2 měsíce.

Vedoucí: L.Niedermertl, P.Gottvald


Večery pod lampou
pondělky 19:00 - 21:00 – aktuální info v záložce úvod

Zveme ženy všech věkových skupin, které těší si něco vyrobit. Scházíme se 1x za měsíc ve školním roce. Přijďte si s námi vyzkoušet různé výtvarné techniky. Vedoucí: J.Niedermertlová, A.Zajíčková


RC_DUM RC_DUM Kde nás najedete: Blahoslavova 187/9, Mladá Boleslav

Jsme členem asociace Comeniana www.comeniana.cz
V rámci asociace jsme zapojeni do kampaně Dejte dětem svůj čas

Přidejte se k nám také také na Facebooku!
© Sbor Jednoty bratrské v Mladé Boleslavi 2024